Anter

Oferta

Skład komputerowy

Wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu wszelkiego rodzaju publikacji książkowych umożliwia nam przedstawienie szerokiej oferty w tym zakresie. Wykonane przez nas prace spotykają się z pozytywnymi opiniami wydawnictw, często wyrażanymi przez bardzo dobre referencje. Powierzone nam zadania wykonujemy sprawnie, sumiennie i terminowo.

W ofertę składu komputerowego wchodzi:

Projektowanie graficzne

Przygotowujemy różne projekty graficzne. Od prostych przedsięwzięć graficznych po bardziej skomplikowane formy. Do opracowanych przez nas publikacji projektujemy okładki, dobieramy właściwą kolorystykę, przygotowujemy ilustracje, wykresy i dokonujemy wyboru fotografii.

Identyfikacja wizualna

Oferujemy przygotowanie identyfikacji wizualnej, która wprowadzi nową estetyką i poprawi wizerunek firmy. Jak również przeprojektowanie istniejącego wizerunku.

Wykonujemy:

Tworzenie stron www

Oprócz tworzenia od podstaw nowych stron internetowych oferujemy modyfikację istniejących stron, przystosowując je do najnowszych standardów. Projektujemy ich grafikę, następnie przygotowujemy do zamieszczenia strony w sieci. Zajmujemy się również wybraniem odpowiedniego hostingu, rejestracją domeny i umieszczeniem strony na serwerze.

Skanowanie i druk

Przygotowane przez nas prace drukujemy we współpracy z renomowanymi drukarniami. Dopełnieniem naszej oferty jest skanowanie do formatu A3 oraz wydruki kolorowe do formatu A1 w siedzibie firmy.